Perspolis vs Padideh Mashhad

Perspolis

Padideh Mashhad

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Padideh Mashhad si Perspolis?

Ultimul meci dintre Perspolis si Padideh Mashhad a fost disputat pe 06 Februarie 2019. Perspolis a castigat meciul 2-0 pe stadionul Perspolis's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
Perspolis
Alipour pen. 25 ⚽
Nemati 32 ⚽

Avampremiera meciului dintre Perspolis contra Padideh Mashhad

Meciul se va disputa pe 06 Februarie 2019 pe stadionul Perspolis's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Perspolis contra Padideh Mashhad scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Perspolis vs Padideh Mashhad Scoruri live

Perspolis vs Padideh Mashhad Perspolis vs Padideh Mashhad 06 February 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Perspolis vs Padideh Mashhad