Patronato Parana vs San Martin Tucuman

Patronato Parana

San Martin Tucuman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre San Martin Tucuman si Patronato Parana?

Ultimul meci dintre Patronato Parana si San Martin Tucuman a fost disputat pe 13 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 3-3 pe stadionul Patronato Parana's. Rezultatul la pauza a fost 3-0.

Avampremiera meciului dintre Patronato Parana contra San Martin Tucuman

Meciul se va disputa pe 13 Noiembrie 2018 pe stadionul Patronato Parana's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Patronato Parana contra San Martin Tucuman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Patronato Parana vs San Martin Tucuman Scoruri live

Patronato Parana vs San Martin Tucuman Patronato Parana vs San Martin Tucuman 13 November 2018 01:30 90 mins Meci incheiat Patronato Parana vs San Martin Tucuman