Patriotas vs America de Cali

Patriotas

America de Cali

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre America de Cali si Patriotas?

Ultimul meci dintre Patriotas si America de Cali a fost disputat pe 03 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Patriotas's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Patriotas contra America de Cali

Meciul se va disputa pe 03 Februarie 2019 pe stadionul Patriotas's pentru Columbia Primera A . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Patriotas contra America de Cali scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 03 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Patriotas vs America de Cali Scoruri live

Patriotas vs America de Cali Patriotas vs America de Cali 04 February 2019 00:00 90 mins Meci incheiat Patriotas vs America de Cali