Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi

Pars Jam Bushehr

Teraktor Sazi

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Teraktor Sazi si Pars Jam Bushehr?

Ultimul meci dintre Pars Jam Bushehr si Teraktor Sazi a fost disputat pe 01 Decembrie 2018. Teraktor Sazi a castigat meciul 0-1 pe stadionul Pars Jam Bushehr's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 77 Mehdipour

Avampremiera meciului dintre Pars Jam Bushehr contra Teraktor Sazi

Meciul se va disputa pe 01 Decembrie 2018 pe stadionul Pars Jam Bushehr's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pars Jam Bushehr contra Teraktor Sazi scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 01 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi 01 December 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Pars Jam Bushehr vs Teraktor Sazi