Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran

Pars Jam Bushehr

Nassaji Mazandaran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nassaji Mazandaran si Pars Jam Bushehr?

Ultimul meci dintre Pars Jam Bushehr si Nassaji Mazandaran a fost disputat pe 16 Februarie 2019. Pars Jam Bushehr a castigat meciul 3-1 pe stadionul Pars Jam Bushehr's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Gvelesiani own goal 52 ⚽
Alayari 56 ⚽
Mirjavan 90 ⚽
⚽ 71 Gvelesiani pen.
16 Ashouri

Avampremiera meciului dintre Pars Jam Bushehr contra Nassaji Mazandaran

Meciul se va disputa pe 16 Februarie 2019 pe stadionul Pars Jam Bushehr's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pars Jam Bushehr contra Nassaji Mazandaran scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 16 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran 16 February 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Pars Jam Bushehr vs Nassaji Mazandaran