Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan

Pars Jam Bushehr

Foolad Khuzestan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Foolad Khuzestan si Pars Jam Bushehr?

Ultimul meci dintre Pars Jam Bushehr si Foolad Khuzestan a fost disputat pe 04 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Pars Jam Bushehr's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Pars Jam Bushehr contra Foolad Khuzestan

Meciul se va disputa pe 04 Februarie 2019 pe stadionul Pars Jam Bushehr's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pars Jam Bushehr contra Foolad Khuzestan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan Scoruri live

Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan 04 February 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Pars Jam Bushehr vs Foolad Khuzestan