Paganese vs AC Monopoli

Paganese

AC Monopoli

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre AC Monopoli si Paganese?

Ultimul meci dintre Paganese si AC Monopoli a fost disputat pe 13 Februarie 2019. AC Monopoli a castigat meciul 1-3 pe stadionul Paganese's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Paganese contra AC Monopoli

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Paganese's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Paganese contra AC Monopoli scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Paganese vs AC Monopoli Scoruri live

Paganese vs AC Monopoli Paganese vs AC Monopoli 13 February 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Paganese vs AC Monopoli