Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan

Padideh Mashhad

Esteghlal Khozestan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Esteghlal Khozestan si Padideh Mashhad?

Ultimul meci dintre Padideh Mashhad si Esteghlal Khozestan a fost disputat pe 10 Februarie 2019. Padideh Mashhad a castigat meciul 1-0 pe stadionul Padideh Mashhad's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Mehdikhani 19 ⚽

Avampremiera meciului dintre Padideh Mashhad contra Esteghlal Khozestan

Meciul se va disputa pe 10 Februarie 2019 pe stadionul Padideh Mashhad's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Padideh Mashhad contra Esteghlal Khozestan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 10 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan Scoruri live

Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan 10 February 2019 12:45 90 mins Meci incheiat Padideh Mashhad vs Esteghlal Khozestan