Oviedo vs Tenerife

Oviedo

Tenerife

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Tenerife si Oviedo?

Ultimul meci dintre Oviedo si Tenerife a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Oviedo a castigat meciul 1-0 pe stadionul Oviedo's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Oviedo contra Tenerife

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Oviedo's pentru Spania Segunda Liga . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Oviedo vs Tenerife Scoruri live

Oviedo vs Tenerife Oviedo vs Tenerife 12 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Oviedo vs Tenerife