Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska

Olsztyn OKS 1945

Znicz Biala Piska

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Znicz Biala Piska si Olsztyn OKS 1945?

Ultimul meci dintre Olsztyn OKS 1945 si Znicz Biala Piska a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Olsztyn OKS 1945's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Wasiak 26 ⚽
Goral pen. 70 ⚽
⚽ 41 Radzikowski
⚽ 90 Kossyk

Avampremiera meciului dintre Olsztyn OKS 1945 contra Znicz Biala Piska

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Olsztyn OKS 1945's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska Scoruri live

Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Olsztyn OKS 1945 vs Znicz Biala Piska