Olimpo vs Gimnasia Mendoza

Olimpo

Gimnasia Mendoza

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Gimnasia Mendoza si Olimpo?

Ultimul meci dintre Olimpo si Gimnasia Mendoza a fost disputat pe 02 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Olimpo's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Olimpo contra Gimnasia Mendoza

Meciul se va disputa pe 02 Decembrie 2018 pe stadionul Olimpo's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Olimpo contra Gimnasia Mendoza scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 02 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Olimpo vs Gimnasia Mendoza Scoruri live

Olimpo vs Gimnasia Mendoza Olimpo vs Gimnasia Mendoza 02 December 2018 22:00 90 mins Meci incheiat Olimpo vs Gimnasia Mendoza