Ofi vs Panionios

Ofi

Panionios

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Panionios si Ofi?

Ultimul meci dintre Ofi si Panionios a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Ofi's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Ofi contra Panionios

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Ofi's pentru Grecia Super League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Ofi vs Panionios Scoruri live

Ofi vs Panionios Ofi vs Panionios 12 January 2019 18:30 90 mins Meci incheiat Ofi vs Panionios