Nyiregyhaza vs Balmazujvarosi FC

Nyiregyhaza

Balmazujvarosi FC

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Balmazujvarosi FC si Nyiregyhaza?

Ultimul meci dintre Nyiregyhaza si Balmazujvarosi FC a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Balmazujvarosi FC a castigat meciul 0-1 pe stadionul Nyiregyhaza's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Nyiregyhaza
⚽ 54

Avampremiera meciului dintre Nyiregyhaza contra Balmazujvarosi FC

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Nyiregyhaza's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nyiregyhaza vs Balmazujvarosi FC Scoruri live

Nyiregyhaza vs Balmazujvarosi FC Nyiregyhaza vs Balmazujvarosi FC 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Nyiregyhaza vs Balmazujvarosi FC