Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS

Novo Hamburgo RS

Cruzeiro RS

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Cruzeiro RS si Novo Hamburgo RS?

Ultimul meci dintre Novo Hamburgo RS si Cruzeiro RS a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Novo Hamburgo RS a castigat meciul 2-0 pe stadionul Novo Hamburgo RS's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
Preto 17 ⚽
Mossoro 39 ⚽
Cruzeiro RS

Avampremiera meciului dintre Novo Hamburgo RS contra Cruzeiro RS

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Novo Hamburgo RS's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS Scoruri live

Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS 12 January 2019 20:00 90 mins Meci incheiat Novo Hamburgo RS vs Cruzeiro RS