Notts County vs Cambridge United

Notts County

Cambridge United

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Cambridge United si Notts County?

Ultimul meci dintre Notts County si Cambridge United a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Cambridge United a castigat meciul 0-1 pe stadionul Notts County's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
⚽ 41 Greg Taylor
53 David Oluwaseun Segun Amoo
81 Adebayo Linford Kazim Azeez

Avampremiera meciului dintre Notts County contra Cambridge United

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Notts County's pentru Anglia League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Notts County vs Cambridge United Scoruri live

Notts County vs Cambridge United Notts County vs Cambridge United 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Notts County vs Cambridge United