Northampton vs Carlisle

Northampton

Carlisle

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Carlisle si Northampton?

Ultimul meci dintre Northampton si Carlisle a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Northampton a castigat meciul 3-0 pe stadionul Northampton's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Northampton contra Carlisle

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Northampton's pentru Anglia League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Northampton vs Carlisle Scoruri live

Northampton vs Carlisle Northampton vs Carlisle 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Northampton vs Carlisle