Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima

Nong Bua Lamphu

Nakhon Ratchasima

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nakhon Ratchasima si Nong Bua Lamphu?

Ultimul meci dintre Nong Bua Lamphu si Nakhon Ratchasima a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Nakhon Ratchasima a castigat meciul 0-2 pe stadionul Nong Bua Lamphu's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 59
⚽ 90

Avampremiera meciului dintre Nong Bua Lamphu contra Nakhon Ratchasima

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Nong Bua Lamphu's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima Scoruri live

Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Nong Bua Lamphu vs Nakhon Ratchasima