Noisy-le-Grand vs Gfco Ajaccio

Noisy-le-Grand

Gfco Ajaccio

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Gfco Ajaccio si Noisy-le-Grand?

Ultimul meci dintre Noisy-le-Grand si Gfco Ajaccio a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. Noisy-le-Grand a castigat meciul 2-1 pe stadionul Noisy-le-Grand's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.
N"Doye own goal 4 ⚽
Issaad 43 ⚽
⚽ 16 Blayac
41 Ba

Avampremiera meciului dintre Noisy-le-Grand contra Gfco Ajaccio

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul Noisy-le-Grand's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Noisy-le-Grand contra Gfco Ajaccio scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Noisy-le-Grand vs Gfco Ajaccio Scoruri live

Noisy-le-Grand vs Gfco Ajaccio Noisy-le-Grand vs Gfco Ajaccio 06 January 2019 17:15 90 mins Meci incheiat Noisy-le-Grand vs Gfco Ajaccio