Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha

Nogoom El Mostakbal

Misr El-Maqasha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Misr El-Maqasha si Nogoom El Mostakbal?

Ultimul meci dintre Nogoom El Mostakbal si Misr El-Maqasha a fost disputat pe 21 Noiembrie 2018. Misr El-Maqasha a castigat meciul 0-2 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 66 Traore
⚽ 79 Ashour

Avampremiera meciului dintre Nogoom El Mostakbal contra Misr El-Maqasha

Meciul se va disputa pe 21 Noiembrie 2018 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nogoom El Mostakbal contra Misr El-Maqasha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 21 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha 21 November 2018 13:45 90 mins Meci incheiat Nogoom El Mostakbal vs Misr El-Maqasha