Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek

Nogoom El Mostakbal

El Zamalek

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Zamalek si Nogoom El Mostakbal?

Ultimul meci dintre Nogoom El Mostakbal si El Zamalek a fost disputat pe 09 Februarie 2019. El Zamalek a castigat meciul 0-1 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
El Zamalek
⚽ 71 Hefny

Avampremiera meciului dintre Nogoom El Mostakbal contra El Zamalek

Meciul se va disputa pe 09 Februarie 2019 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nogoom El Mostakbal contra El Zamalek scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 09 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek 09 February 2019 17:00 90 mins Meci incheiat Nogoom El Mostakbal vs El Zamalek