Nogoom El Mostakbal vs EL Masry

Nogoom El Mostakbal

EL Masry

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nogoom El Mostakbal si EL Masry?

Ultimul meci dintre Nogoom El Mostakbal si EL Masry a fost disputat pe 11 Septembrie 2018. EL Masry a castigat meciul 5-3 pe stadionul EL Masry's. Rezultatul la pauza a fost 3-0.

Avampremiera meciului dintre Nogoom El Mostakbal contra EL Masry

Meciul se va disputa pe 18 Februarie 2019 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nogoom El Mostakbal contra EL Masry scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 18 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

EL Masry vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs EL Masry Nogoom El Mostakbal vs EL Masry 18 February 2019 18:00 90 mins Inca nu a inceput Nogoom El Mostakbal vs EL Masry