Nogoom El Mostakbal vs Alasyoty Sports

Nogoom El Mostakbal

Alasyoty Sports

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Alasyoty Sports si Nogoom El Mostakbal?

Ultimul meci dintre Nogoom El Mostakbal si Alasyoty Sports a fost disputat pe 28 Noiembrie 2018. Alasyoty Sports a castigat meciul 0-2 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
⚽ 78 Dunga
⚽ 90 Eduardo

Avampremiera meciului dintre Nogoom El Mostakbal contra Alasyoty Sports

Meciul se va disputa pe 28 Noiembrie 2018 pe stadionul Nogoom El Mostakbal's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nogoom El Mostakbal contra Alasyoty Sports scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 28 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Nogoom El Mostakbal vs Alasyoty Sports Scoruri live

Nogoom El Mostakbal vs Alasyoty Sports Nogoom El Mostakbal vs Alasyoty Sports 28 November 2018 18:00 90 mins Meci incheiat Nogoom El Mostakbal vs Alasyoty Sports