Negeri Sembilan vs Singapore Warriors

Negeri Sembilan

Singapore Warriors

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Singapore Warriors si Negeri Sembilan?

Ultimul meci dintre Negeri Sembilan si Singapore Warriors a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Negeri Sembilan a castigat meciul 2-1 pe stadionul Negeri Sembilan's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
40 ⚽
65 ⚽
⚽ 46

Avampremiera meciului dintre Negeri Sembilan contra Singapore Warriors

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Negeri Sembilan's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Negeri Sembilan vs Singapore Warriors Scoruri live

Negeri Sembilan vs Singapore Warriors Negeri Sembilan vs Singapore Warriors 12 January 2019 13:45 90 mins Meci incheiat Negeri Sembilan vs Singapore Warriors