Nakhon Pathom vs Chainat

Nakhon Pathom

Chainat

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Chainat si Nakhon Pathom?

Ultimul meci dintre Nakhon Pathom si Chainat a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Nakhon Pathom a castigat meciul 2-0 pe stadionul Nakhon Pathom's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Chainat
89

Avampremiera meciului dintre Nakhon Pathom contra Chainat

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Nakhon Pathom's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Nakhon Pathom vs Chainat Scoruri live

Nakhon Pathom vs Chainat Nakhon Pathom vs Chainat 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Nakhon Pathom vs Chainat