NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica

NK Lokomotiva Zagreb

HNK Gorica

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre HNK Gorica si NK Lokomotiva Zagreb?

Ultimul meci dintre NK Lokomotiva Zagreb si HNK Gorica a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul NK Lokomotiva Zagreb's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Uzuni 4 ⚽
HNK Gorica
⚽ 89 pen.

Avampremiera meciului dintre NK Lokomotiva Zagreb contra HNK Gorica

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul NK Lokomotiva Zagreb's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica Scoruri live

NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat NK Lokomotiva Zagreb vs HNK Gorica