Mpumalanga Black Aces vs Baroka

Mpumalanga Black Aces

Baroka

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Baroka si Mpumalanga Black Aces?

Ultimul meci dintre Mpumalanga Black Aces si Baroka a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Mpumalanga Black Aces's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Mpumalanga Black Aces contra Baroka

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Mpumalanga Black Aces's pentru Africa de Sud League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Mpumalanga Black Aces vs Baroka Scoruri live

Mpumalanga Black Aces vs Baroka Mpumalanga Black Aces vs Baroka 12 January 2019 19:15 90 mins Meci incheiat Mpumalanga Black Aces vs Baroka