Monterrey vs Leon

Monterrey

Leon

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Leon si Monterrey?

Ultimul meci dintre Monterrey si Leon a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Monterrey's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Monterrey contra Leon

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Monterrey's pentru Mexic League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Monterrey vs Leon Scoruri live

Monterrey vs Leon Monterrey vs Leon 13 January 2019 00:00 90 mins Meci incheiat Monterrey vs Leon