Misr El-Maqasha vs Ittihad Alexandria

Misr El-Maqasha

Ittihad Alexandria

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Ittihad Alexandria si Misr El-Maqasha?

Ultimul meci dintre Misr El-Maqasha si Ittihad Alexandria a fost disputat pe 08 Noiembrie 2018. Misr El-Maqasha a castigat meciul 1-0 pe stadionul Misr El-Maqasha's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Voavy 10 ⚽

Avampremiera meciului dintre Misr El-Maqasha contra Ittihad Alexandria

Meciul se va disputa pe 08 Noiembrie 2018 pe stadionul Misr El-Maqasha's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Misr El-Maqasha contra Ittihad Alexandria scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 08 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Misr El-Maqasha vs Ittihad Alexandria Scoruri live

Misr El-Maqasha vs Ittihad Alexandria Misr El-Maqasha vs Ittihad Alexandria 08 November 2018 18:00 90 mins Meci incheiat Misr El-Maqasha vs Ittihad Alexandria