Misr El-Maqasha vs ENPPI Cairo

Misr El-Maqasha

ENPPI Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre ENPPI Cairo si Misr El-Maqasha?

Ultimul meci dintre Misr El-Maqasha si ENPPI Cairo a fost disputat pe 25 Noiembrie 2018. Misr El-Maqasha a castigat meciul 4-3 pe stadionul Misr El-Maqasha's. Rezultatul la pauza a fost 2-2.

Avampremiera meciului dintre Misr El-Maqasha contra ENPPI Cairo

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul Misr El-Maqasha's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Misr El-Maqasha contra ENPPI Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Misr El-Maqasha vs ENPPI Cairo Scoruri live

Misr El-Maqasha vs ENPPI Cairo Misr El-Maqasha vs ENPPI Cairo 25 November 2018 14:15 90 mins Meci incheiat Misr El-Maqasha vs ENPPI Cairo