Misr El-Maqasha vs Arab Contractors

Misr El-Maqasha

Arab Contractors

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Arab Contractors si Misr El-Maqasha?

Ultimul meci dintre Misr El-Maqasha si Arab Contractors a fost disputat pe 15 Ianuarie 2019. Misr El-Maqasha a castigat meciul 2-1 pe stadionul Misr El-Maqasha's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Bekele 64 ⚽
Bekele 90 ⚽
⚽ 31 Samir pen.

Avampremiera meciului dintre Misr El-Maqasha contra Arab Contractors

Meciul se va disputa pe 15 Ianuarie 2019 pe stadionul Misr El-Maqasha's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Misr El-Maqasha contra Arab Contractors scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Misr El-Maqasha vs Arab Contractors Scoruri live

Misr El-Maqasha vs Arab Contractors Misr El-Maqasha vs Arab Contractors 15 January 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Misr El-Maqasha vs Arab Contractors