Millwall vs Blackburn

Millwall

Blackburn

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Blackburn si Millwall?

Ultimul meci dintre Millwall si Blackburn a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Blackburn a castigat meciul 0-2 pe stadionul Millwall's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Millwall
Blackburn
⚽ 86 Joseph Nuttall
⚽ 87 Adam James Armstrong

Avampremiera meciului dintre Millwall contra Blackburn

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Millwall's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Millwall vs Blackburn Scoruri live

Millwall vs Blackburn Millwall vs Blackburn 12 January 2019 18:30 90 mins Meci incheiat Millwall vs Blackburn