Mashin Sazi vs Sepahan

Mashin Sazi

Sepahan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sepahan si Mashin Sazi?

Ultimul meci dintre Mashin Sazi si Sepahan a fost disputat pe 23 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Mashin Sazi's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Mashin Sazi
Alhosseini 37 ⚽
Maboudi 45
Sepahan
⚽ 88 Koman

Avampremiera meciului dintre Mashin Sazi contra Sepahan

Meciul se va disputa pe 23 Noiembrie 2018 pe stadionul Mashin Sazi's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Mashin Sazi contra Sepahan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Mashin Sazi vs Sepahan Scoruri live

Mashin Sazi vs Sepahan Mashin Sazi vs Sepahan 23 November 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Mashin Sazi vs Sepahan