Mashin Sazi vs Perspolis

Mashin Sazi

Perspolis

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Perspolis si Mashin Sazi?

Ultimul meci dintre Mashin Sazi si Perspolis a fost disputat pe 29 Noiembrie 2018. Perspolis a castigat meciul 0-1 pe stadionul Mashin Sazi's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Mashin Sazi
Perspolis
⚽ 90 Khalilzadeh

Avampremiera meciului dintre Mashin Sazi contra Perspolis

Meciul se va disputa pe 29 Noiembrie 2018 pe stadionul Mashin Sazi's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Mashin Sazi contra Perspolis scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 29 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Mashin Sazi vs Perspolis Scoruri live

Mashin Sazi vs Perspolis Mashin Sazi vs Perspolis 29 November 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Mashin Sazi vs Perspolis