Maidstone United vs Oxford City

Maidstone United

Oxford City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Oxford City si Maidstone United?

Ultimul meci dintre Maidstone United si Oxford City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Maidstone United a castigat meciul 1-0 pe stadionul Maidstone United's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Richards 37 ⚽
Oxford City

Avampremiera meciului dintre Maidstone United contra Oxford City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Maidstone United's pentru Anglia FA Thropy . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Maidstone United vs Oxford City Scoruri live

Maidstone United vs Oxford City Maidstone United vs Oxford City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Maidstone United vs Oxford City