Lucan Utd vs Shamrock

Lucan Utd

Shamrock

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Shamrock si Lucan Utd?

Ultimul meci dintre Lucan Utd si Shamrock a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Shamrock a castigat meciul 0-5 pe stadionul Lucan Utd's. Rezultatul la pauza a fost 0-3.
Lucan Utd
Shamrock

Avampremiera meciului dintre Lucan Utd contra Shamrock

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Lucan Utd's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Lucan Utd vs Shamrock Scoruri live

Lucan Utd vs Shamrock Lucan Utd vs Shamrock 12 January 2019 12:30 90 mins Meci incheiat Lucan Utd vs Shamrock