Longueau vs Vitre

Longueau

Vitre

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Vitre si Longueau?

Ultimul meci dintre Longueau si Vitre a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Longueau's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Longueau
Vitre

Avampremiera meciului dintre Longueau contra Vitre

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul Longueau's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Longueau contra Vitre scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Longueau vs Vitre Scoruri live

Longueau vs Vitre Longueau vs Vitre 06 January 2019 17:15 90 mins Meci incheiat Longueau vs Vitre