Llandudno vs UWIC Inter Cardiff

Llandudno

UWIC Inter Cardiff

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre UWIC Inter Cardiff si Llandudno?

Ultimul meci dintre Llandudno si UWIC Inter Cardiff a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. UWIC Inter Cardiff a castigat meciul 0-3 pe stadionul Llandudno's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Llandudno contra UWIC Inter Cardiff

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Llandudno's pentru - Premier Leagues . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Llandudno vs UWIC Inter Cardiff Scoruri live

Llandudno vs UWIC Inter Cardiff Llandudno vs UWIC Inter Cardiff 12 January 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Llandudno vs UWIC Inter Cardiff