Leganes vs Huesca

Leganes

Huesca

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Huesca si Leganes?

Ultimul meci dintre Leganes si Huesca a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Leganes a castigat meciul 1-0 pe stadionul Leganes's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Leganes contra Huesca

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Leganes's pentru Spania La Liga . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Leganes vs Huesca Scoruri live

Leganes vs Huesca Leganes vs Huesca 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Leganes vs Huesca