Lebanon vs Saudi Arabia

Lebanon

Saudi Arabia

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Saudi Arabia si Lebanon?

Ultimul meci dintre Lebanon si Saudi Arabia a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Saudi Arabia a castigat meciul 0-2 pe stadionul Lebanon's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Lebanon contra Saudi Arabia

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Lebanon's pentru - Asian Cup . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Lebanon vs Saudi Arabia Scoruri live

Lebanon vs Saudi Arabia Lebanon vs Saudi Arabia 12 January 2019 17:00 90 mins Meci incheiat Lebanon vs Saudi Arabia