Lazio vs Novara

Lazio

Novara

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Novara si Lazio?

Ultimul meci dintre Lazio si Novara a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Lazio a castigat meciul 4-1 pe stadionul Lazio's. Rezultatul la pauza a fost 4-0.

Avampremiera meciului dintre Lazio contra Novara

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Lazio's pentru Italia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Lazio vs Novara Scoruri live

Lazio vs Novara Lazio vs Novara 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat Lazio vs Novara