Lanus vs Talleres Cordoba

Lanus

Talleres Cordoba

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Talleres Cordoba si Lanus?

Ultimul meci dintre Lanus si Talleres Cordoba a fost disputat pe 08 Decembrie 2018. Lanus a castigat meciul 2-1 pe stadionul Lanus's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Lanus contra Talleres Cordoba

Meciul se va disputa pe 08 Decembrie 2018 pe stadionul Lanus's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Lanus contra Talleres Cordoba scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 08 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Lanus vs Talleres Cordoba Scoruri live

Lanus vs Talleres Cordoba Lanus vs Talleres Cordoba 08 December 2018 23:20 90 mins Meci incheiat Lanus vs Talleres Cordoba