Krsko Posavlje vs Slaven Belupo

Krsko Posavlje

Slaven Belupo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Slaven Belupo si Krsko Posavlje?

Ultimul meci dintre Krsko Posavlje si Slaven Belupo a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Slaven Belupo a castigat meciul 0-1 pe stadionul Krsko Posavlje's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
⚽ 14

Avampremiera meciului dintre Krsko Posavlje contra Slaven Belupo

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Krsko Posavlje's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Krsko Posavlje vs Slaven Belupo Scoruri live

Krsko Posavlje vs Slaven Belupo Krsko Posavlje vs Slaven Belupo 12 January 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Krsko Posavlje vs Slaven Belupo