Kesla FK B vs FC Neftci Baku B

Kesla FK B

FC Neftci Baku B

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre FC Neftci Baku B si Kesla FK B?

Ultimul meci dintre Kesla FK B si FC Neftci Baku B a fost disputat pe 29 Noiembrie 2018. Kesla FK B a castigat meciul 3-1 pe stadionul Kesla FK B's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Kesla FK B contra FC Neftci Baku B

Meciul se va disputa pe 29 Noiembrie 2018 pe stadionul Kesla FK B's pentru Azerbaidjan First League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Kesla FK B contra FC Neftci Baku B scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 29 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Kesla FK B vs FC Neftci Baku B Scoruri live

Kesla FK B vs FC Neftci Baku B Kesla FK B vs FC Neftci Baku B 29 November 2018 11:00 90 mins Meci incheiat Kesla FK B vs FC Neftci Baku B