Kazincbarcika vs Tallya

Kazincbarcika

Tallya

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Tallya si Kazincbarcika?

Ultimul meci dintre Kazincbarcika si Tallya a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Kazincbarcika a castigat meciul 9-0 pe stadionul Kazincbarcika's. Rezultatul la pauza a fost 4-0.
Tallya

Avampremiera meciului dintre Kazincbarcika contra Tallya

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Kazincbarcika's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Kazincbarcika vs Tallya Scoruri live

Kazincbarcika vs Tallya Kazincbarcika vs Tallya 12 January 2019 10:00 90 mins Meci incheiat Kazincbarcika vs Tallya