Juve Stabia vs US Siracusa

Juve Stabia

US Siracusa

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre US Siracusa si Juve Stabia?

Ultimul meci dintre Juve Stabia si US Siracusa a fost disputat pe 30 Decembrie 2018. Juve Stabia a castigat meciul 1-0 pe stadionul Juve Stabia's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Juve Stabia
Carlini 21 ⚽
US Siracusa

Avampremiera meciului dintre Juve Stabia contra US Siracusa

Meciul se va disputa pe 30 Decembrie 2018 pe stadionul Juve Stabia's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Juve Stabia contra US Siracusa scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Juve Stabia vs US Siracusa Scoruri live

Juve Stabia vs US Siracusa Juve Stabia vs US Siracusa 30 December 2018 14:30 90 mins Meci incheiat Juve Stabia vs US Siracusa