Juve Stabia vs Paganese

Juve Stabia

Paganese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paganese si Juve Stabia?

Ultimul meci dintre Juve Stabia si Paganese a fost disputat pe 27 Ianuarie 2019. Juve Stabia a castigat meciul 1-0 pe stadionul Juve Stabia's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Juve Stabia
Calo 30 ⚽
Paganese

Avampremiera meciului dintre Juve Stabia contra Paganese

Meciul se va disputa pe 27 Ianuarie 2019 pe stadionul Juve Stabia's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Juve Stabia contra Paganese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 27 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Juve Stabia vs Paganese Scoruri live

Juve Stabia vs Paganese Juve Stabia vs Paganese 27 January 2019 16:30 90 mins Meci incheiat Juve Stabia vs Paganese