Juazeirense BA vs Vasco Da Gama

Juazeirense BA

Vasco Da Gama

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Vasco Da Gama si Juazeirense BA?

Ultimul meci dintre Juazeirense BA si Vasco Da Gama a fost disputat pe 06 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Juazeirense BA's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Balotelli G. 51 ⚽
Nino Guerreiro 78 ⚽
⚽ 13 Yan Medeiro Sasse
⚽ 90 Maximiliano Gaston Lopez

Avampremiera meciului dintre Juazeirense BA contra Vasco Da Gama

Meciul se va disputa pe 06 Februarie 2019 pe stadionul Juazeirense BA's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Juazeirense BA contra Vasco Da Gama scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Juazeirense BA vs Vasco Da Gama Scoruri live

Juazeirense BA vs Vasco Da Gama Juazeirense BA vs Vasco Da Gama 07 February 2019 00:30 90 mins Meci incheiat Juazeirense BA vs Vasco Da Gama