Jakobstads Bollklubb vs Jaro

Jakobstads Bollklubb

Jaro

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Jaro si Jakobstads Bollklubb?

Ultimul meci dintre Jakobstads Bollklubb si Jaro a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Jaro a castigat meciul 0-8 pe stadionul Jakobstads Bollklubb's. Rezultatul la pauza a fost -.
Jaro

Avampremiera meciului dintre Jakobstads Bollklubb contra Jaro

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Jakobstads Bollklubb's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Jakobstads Bollklubb vs Jaro Scoruri live

Jakobstads Bollklubb vs Jaro Jakobstads Bollklubb vs Jaro 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Jakobstads Bollklubb vs Jaro