JSM Bejaia vs WA Tlemcen

JSM Bejaia

WA Tlemcen

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre WA Tlemcen si JSM Bejaia?

Ultimul meci dintre JSM Bejaia si WA Tlemcen a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. JSM Bejaia a castigat meciul 4-0 pe stadionul JSM Bejaia's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.

Avampremiera meciului dintre JSM Bejaia contra WA Tlemcen

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul JSM Bejaia's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

JSM Bejaia vs WA Tlemcen Scoruri live

JSM Bejaia vs WA Tlemcen JSM Bejaia vs WA Tlemcen 12 January 2019 15:45 90 mins Meci incheiat JSM Bejaia vs WA Tlemcen