Ittihad Alexandria vs Nogoom El Mostakbal

Ittihad Alexandria

Nogoom El Mostakbal

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nogoom El Mostakbal si Ittihad Alexandria?

Ultimul meci dintre Ittihad Alexandria si Nogoom El Mostakbal a fost disputat pe 12 Noiembrie 2018. Nogoom El Mostakbal a castigat meciul 0-2 pe stadionul Ittihad Alexandria's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
⚽ 4 Amin
⚽ 71 Halim

Avampremiera meciului dintre Ittihad Alexandria contra Nogoom El Mostakbal

Meciul se va disputa pe 12 Noiembrie 2018 pe stadionul Ittihad Alexandria's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Ittihad Alexandria contra Nogoom El Mostakbal scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 12 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Ittihad Alexandria vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

Ittihad Alexandria vs Nogoom El Mostakbal Ittihad Alexandria vs Nogoom El Mostakbal 12 November 2018 16:00 90 mins Meci incheiat Ittihad Alexandria vs Nogoom El Mostakbal